Pozycja na rynku


Niezmiennie, nieomalże od początku istnienia Kancelarii należymy do ścisłej czołówki rankingów organizowanych przez polskie i zagraniczne publikacje (Best Lawyer's International, Chambers&Partners , Global Counsel 3000), będąc wysoko pozycjonowani w dziedzinie prawa konkurencji i prawa antymonopolowego.

14 maja 2015 r.

Mamy przyjemność poinformować, że Kancelaria po raz kolejny została rekomendowana w praktyce prawa konkurencji i antymonopolowego w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2015 zorganizowanym przez Rzeczpospolitą.

Tak jak w latach ubiegłych, indywidualnie w praktyce prawa konkurencji i antymonopolowego została rekomendowana mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal.

Oznacza to, że niezmiennie plasujemy się w ścisłej czołówce podmiotów świadczących profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa konkurencji.

2014 r. Kancelaria została rekomendowana w praktyce prawa konkurencji i antymonopolowego w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2014 zorganizowanym przez Rzeczpospolitą. Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal została uznana za rekomendowanego prawnika w praktyce prawa konkurencji i antymonopolowego.

http://static.presspublica.pl/red/rp/pdf/prawo/Kancelarie%20prawnicze%202014%20-%20tabele%20pdf/Rywalizacja%20w%20osiemnastu%20specjalizacjach%20o%20tytuły%20liderów%20(część%20II).pdf

http://www.rp.pl/artykul/1102664.html?p=3

2013 r. Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal w Rankingu kancelarii i prawników Rzeczpospolitej została uznana za rekomendowanego prawnika w praktyce prawa konkurencji i antymonopolowego.

2012 r. Kancelaria została rekomendowana w praktyce prawa konkurencji w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2011 zorganizowanym przez Rzeczpospolitą. Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal została indywidualnie rekomendowana w praktyce prawa konkurencji i antymonopolowego.

http://static.presspublica.pl/red/rp/pdf/prawo/ranking2011/ranking%20zakres%20swiadczen.pdf

2011 r. Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal wiceliderem wśród prawników w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji” według miesięcznika FORBES.

2010 r. Kancelaria została wiceliderem wśród kancelarii, zaś mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal wiceliderem wśród najlepszych prawników w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji” według miesięcznika FORBES. W Rankingu kancelarii prawniczych i prawników Rzeczpospolita rekomendowała zarówno Kancelarię, jak i mec. Elżbietę Modzelewską-Wąchal w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji”.

2009 r. W Rankingu kancelarii prawnych miesięcznika FORBES Kancelaria zdobyła tytuł najlepszej kancelarii a mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal tytuł najlepszego prawnika w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji”. W kwietniu 2009 r. w Rankingu Rzeczpospolitej Kancelaria została rekomendowana, zaś a mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal uzyskała tytuł wicelidera w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji”.

2009 r. Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal uznana została przez miesięcznik FORBES za najlepszego prawnika 2008 r. w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji”.

Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal uznana została za rekomendowanego prawnika w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji” według rankingu Rzeczpospolitej. 2007 r. Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal najlepszym prawnikiem w kategorii „Prawo antymonopolowe i konkurencji” według Rzeczpospolitej. 2003/2004 Mec. Elżbieta Modzelewska-Wąchal uznana została według Global Counsel 3000 za wysoce rekomendowanego prawnika w kategorii „Prawo konkurencji”